testuj SECTesty bezpieczeństwa systemów IT


Testy penetracyjne

Wykonamy kontrolowany atak hakerski na Twój serwis. Określimy miejsca, które dodatkowo należy zabezpieczyć przed cyberprzestępcami. Testy służą wykryciu podatności na różnego rodzaju ataki. Potencjalne błędy w serwisach i aplikacjach webowych mogą doprowadzić do poważnych konsekwencji, w tym: wykradanie danych, włamanie na serwer, zmiana haseł użytkowników, podmiana lub wykasowanie danych, podmiana treści na stronach. W obszernym raporcie z testów wskazujemy zagrożone miejsca oraz rekomendujemy zastosowanie odpowiednich zabezpieczeń.

testy penetracyjne

 

analiza kodu

Analiza kodu

Przeprowadzamy analizy kodu dla serwisów www i aplikacji. Pozwoli zbadać główne elementy odpowiedzialne za bezpieczeństwo Twoich aplikacji. Wykonujemy statyczną i/lub dynamiczną analizę kodu, dzięki której wyeliminujesz wszystkie podatności i luki. Ponadto zaprezentujemy propozycję zmian. Zadbamy o jakość Twojego oprogramowania.


 

Audyty bezpieczeństwa

Ocenimy zgodność Twojego serwisu z określonymi standardami i normami. Sprawdzimy m.in. ochronę danych osobowych oraz zabezpieczenia systemów informatycznych. Zidentyfikujemy newralgiczne punkty w Twoim środowisku. Audyt jest realizowany w oparciu o metodę blackbox i/lub whitebox. Krytyczne błędy bezpieczeństwa są priorytetyzowane i zgłaszane natychmiast po wykryciu.

audyt bezpieczeństwa aplikacji

 

analiza sieci

Analiza sieci

Dostarczymy pełną i rzetelną informacje o rzeczywistym poziomie bezpieczeństwa badanej infrastruktury. Określimy słabe punkty i wskażemy działania naprawcze. Poprzez odpowiednią konfigurację infrastruktury sieciowej i wprowadzenie zmian w systemach operacyjnych sieci podniesiemy jakość bezpieczeństwa.

Nasi zadowoleni klienci:

top secret
Explain Everything
top secret
Samsung
top secret

Zapytaj o wycenę!Zamów demo usługi