Najlepsi specjaliści z branży IT o tym, co czeka testerów w najbliższej przyszłości, czego warto się uczyć i w co inwestować czas.

 

Zawód testera oprogramowania przeszedł przez kilka ostatnich lat wiele zmian i modyfikacji. Nie jest to już tylko “poszukiwanie błędów”, lecz wiele innych (równie istotnych!) działań, z którymi trzeba zmierzyć się podczas testowania.

W ostatnich latach coraz większy nacisk kładzie się na planowanie testów, wykorzystywanie narzędzi wspomagających testowanie i automatyzację. Stopniowo wprowadzane są również nowe, bardziej efektywne metodologie. W tym e-booku zebraliśmy dla Was listę trendów, które powoli wkraczają do branży, i z którymi Wam - testerom, przyjdzie się niedługo zmierzyć.

Eksperci z IT o trendach w branży testowania oprogramowania

Do udziału w przygotowaniu trend-booka zaprosiliśmy wieloletnich praktyków i entuzjastów zapewniania jakości oprogramowania, którzy aktywnie działają na rzecz rozwoju naszej branży. Znajdziesz tutaj wypowiedzi osób na różnych stanowiskach i o różnych specjalizacjach m.in: CEO TestArmy Group S.A., Security Community Leader, Software Quality Assurance Engineer, Senior Test Automation Engineer, QA Director, Head of Backend Team i DevOps Lead.

Pobierz PDF i zobacz, co mówią eksperci:

pobierz e-book

 

W raporcie na temat trendów w branży testowania oprogramowania wypowiedzieli się:

Damian Szczurek, Michał Buczko, Marcin Sikorski, Zbyszek Moćkun, Jakub Rosiński, Krzysztof Kempiński, Michał Ślęzak, Dawid Bałut, Maciej Wyrodek, Elżbieta Sądel, Aleksandra Kornecka, Łukasz Romanowicz, Magdalena Drechsler-Nowak, Jacek Okrojek, Jarosław Hryszko, Anna Pieciulko-Czyrko, Łukasz Pietrucha, Wojciech Piętka, Krystian Brożek, Emilia Lendzion-Barszcz, Natalia Pawlak, Rafał Kubik, Artur Smolarek, Arnika Hryszko.

Mamy nadzieję, że ta publikacja pomoże obrać Wam właściwy kierunek dalszego rozwoju i pozwoli zrozumieć, dokąd zmierza branża testowania oprogramowania.

Będzie nam bardzo miło, jeśli podzielisz się naszą publikacją ze znajomymi!