fbpx

Weź udział w konkursie i wygraj udział w Akademii Testowania

Myślisz o tym, by zostać Testerką Oprogramowania i wejść do branży IT? Sprawdź, czy to Cię kręci! Weź udział w konkursie "Wakacje! Kierunek: Testowanie Oprogramowania" i na własnej skórze przekonaj się, jak wygląda praca Testera.

Wypełnij formularz i zgłoś swój udział.⇒

Organizatorami wydarzenia są:

 

Aby wziąć udział wykonaj te 3 kroki:

1. Wypełnij formularz

Chcesz wziąć udział w akcji? Wypełnij formularz, a my prześlemy Ci szczegóły dotyczące zadania konkursowego.

2. Wciel się w rolę Testerki Oprogramowania

Twoim zadaniem będzie przetestowanie sklepu internetowego oraz zgłoszenie znalezionych błędów. Poznasz najważniejsze elementy zgłoszenia oraz dowiesz się, jak rozpoznać błędy wymagające pilnej naprawy.

3. Odpowiedz na pytanie

Chcemy Cię bliżej poznać i dowiedzieć się, dlaczego chcesz zostać testerką oprogramowania. Z doświadczenia wiemy, że motywacja to klucz do sukcesu!

Czas trwania

Konkurs trwa do 22 lipca 2022 r.

Nagroda

Udział w szkoleniu Akademia Testowania (pakiet Doświadczenie) w testuj.pl

i

Regulamin

Regulamin konkursu możesz znaleźć na stronie: https://bit.ly/konkurs_testowanie

Szkolenie Akademia Testowania

Akademia Testowania to szkolenie online, które pozwoli Ci zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do pracy jako Tester Oprogramowania. Podczas kursu przygotujesz się oraz przystąpisz do międzynarodowego egzaminu ISTQB®. W trakcie szkolenia czekają na Ciebie 3 dni praktycznych warsztatów z trenerem na żywo. Dowiesz się, jak wygląda praca Testera Oprogramowania oraz będziesz wykonywać zadania pod okiem doświadczonego specjalisty.

Akademia Testowania realizowana jest w trybie Dziennym, Wieczorowym oraz Weekendowym. 

Więcej o szkoleniu dowiesz się tutaj: ⇒ Akademia Testowania

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania jest TestArmy Group S.A. (testuj.pl) z siedzibą we Wrocławiu (53 -238), przy ul. Petuniowej 9/5 oraz Fundacja Mamo Pracuj, z siedzibą w Krakowie, 30-554, przy ul. Zamkniętej 10 lok 1.5. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu skontaktowania się Tobą, a także w celach marketingowych, o ile wyraziłeś na to zgodę. Dostęp do Twoich danych będą miały podmioty prowadzące na naszą rzecz kampanie marketingowe i upoważnieni pracownicy Spółki. Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, wniesienia sprzeciwu oraz przenoszenia danych. W razie jakichkolwiek pytań, napisz do nas pod adres: [email protected] lub [email protected]