Jesteśmy
częścią

Wsparcie kariery

 

Zobacz, jak możemy Cię wesprzeć na nowej ścieżce zawodowej

Organizujemy i bierzemy udział w konferencjach branżowych

Bierzemy aktywny udział w kształtowaniu testerskiego środowiska, nasi przedstawiciele dzielą się wiedzą na największych konferencjach branżowych.

Jesteśmy partnerami merytorycznymi wielu paneli dyskusyjnych na tematy związane z rozwojem oprogramowania, zarządzaniem jakością cyfrowych produktów, a także bezpieczeństwa aplikacji webowych i mobilnych.

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem

Regularnie dzielimy się swoją wiedzą na wiele sposobów. Możesz nas znaleźć na najpopularniejszych portalach społecznościowych, takich jak: TikTok, Instagram, Facebook, Youtube. Znajdziesz tam porady, które pozwolą Ci zdobyć nowy zawód, a także rozwinąć warsztat swoich cyfrowych umiejętności.

Do dyspozycji użytkowników są podcasty, webinary, krótkie formy video, infografiki, artykuły i ebooki. 

Doradzamy w kolejnych krokach kariery zawodowej

Zespół naszych doradców jest gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania, a także pokierować ścieżką Twojej kariery.

Nie wiesz, jaki powinien być następny krok do nowego zawodu?

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat egzaminu ISTQB lub sposobów finansowania kursów?

Doświadczeni pracownicy testuj.pl udzielą Ci potrzebnych informacji i przybliżą Cię do zdobycia nowego zawodu.

Wyróżniających się uczestników zapraszamy do udziału w rekrutacji

Współpracujemy z markami JCommerce i Przelewy24, dzięki czemu nasi najlepsi kursanci mają możliwość zdobycia zawodu bezpośrednio po ukończeniu szkolenia. W ramach współpracy, osoby biorące udział w Akademii Testowania zyskują szansę na odbycie rozmowy rekrutacyjnej w TestArmy Group lub u jednego z naszych partnerów. Jest to okazja na zdobycie cennego doświadczenia i pierwszej pracy w nowym zawodzie.

Właścicielem testuj.pl jest TestArmy Group, jedna z najszybciej rozwijających się firm testerskich w Europie. Ścisła współpraca owocuje znajomością trendów, dostępem do wiedzy doświadczonych praktyków, a także możliwościami, które możemy zaproponować swoim kursantom.

Dajemy możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia

Wierzymy, że to właśnie praktyka uczyni Cię prawdziwym Junior Testerem, gotowym na wyzwania swojej pierwszej pracy w zawodzie. Dlatego w ramach Akademii Testowania masz szansę na udział w płatnym stażu w TestArmy Group. Nasz program jest dedykowany osobom, które od razu po skończonym kursie chcą utrwalić zdobytą wiedzę i przekuć ją w praktyczne umiejętności.

Staż odbywa się pod okiem dedykowanego mentora.

W ramach stażu będziesz realizował zadania, z którymi tester oprogramowania spotyka się w codziennej pracy.

Zbudujesz swój pierwszy test plan, stworzysz przypadki testowe, przetestujesz e-commerce, a nawet postawisz pierwsze kroki w automatyzacji. Poznasz narzędzie takie jak: Jira, Testlink i Selenium.