Jesteśmy
częścią

Sprawdź nasze szkolenia i kursy

Akademia Testowania

Akademia Testowania to szkolenie stworzone dla osób, które chcą rozpocząć pracę jako tester oprogramowania. Warsztaty są prowadzone przez akredytowanych trenerów, którzy od wielu lat związani są z testowaniem oprogramowania. Swoją wiedzę i doświadczenie przekazują kurstantom w sposób uporządkowany i zrozumiały, z uwzględnieniem nowości i trendów panujących w świecie IT.

Akademia Automatyzacji

Akademia Automatyzacji to kurs przeznaczony dla osób, które chcą nauczyć się automatyzowania testów. Harmonogram kursu to 3 miesiące intensywnej nauki, wszystko po to, aby uczestnicy szkolenia mogli rozpocząć pracę jako tester automatyzujący tuż po zakończeniu Akademii Automatyzacji.

Certyfikaty

Certyfikowane szkolenia to sposób na zapoznanie się z nowymi pojęciami oraz potwierdzenie ich znajomości międzynarodowymi certyfikatami, które są uznawane przez wszystkie firmy z branży IT. Jest to wspaniały sposób na wyróżnienie się na rynku pracy i zdobycie pracy w wielu korporacjach związanych z nowymi technologiami.

Dla Testerów

Podnoszenie kompetencji i bycie na bieżąco z nowymi rozwiązaniami jest wpisane w zawód testera. Dzięki nauce nowych narzędzi oraz zgłębianiu tajników kolejnych obszarów z dziedziny testowania oprogramowania, uczestnik szkoleń może usprawnić swoje codzienne działania, a także poszerzyć horyzonty. Dzięki temu CV staje się coraz bardziej atrakcyjne, a praca ciekawsza i przyjemniejsza.

Zarządzanie Projektami

W dobie mnogości projektów i zadań szczególnie istotne jest sprawne koordynowanie czynności i organizacja pracy. Pozwala to nie tylko dowozić podejmowane tematy na czas, ale również optymalizować pracę oraz dbać o jakość dostarczanych rozwiązań. Na przeciw wyzwaniom z tym związanym wychodzą metodyki zwinne, które szczególnie w branży IT pozwalają maksymalizować uzyskiwane w pracy zespołowej efekty i osiągać założone cele.

Sprawdź czy testowanie oprogramowania jest dla Ciebie

 

Wypełnij darmowy test predyspozycji