Jesteśmy
częścią

Sprawdź nasze szkolenia i kursy

Sztuczna inteligencja (AI)

Szkolenia ze sztucznej inteligencji to intensywne kursy, które zapewniają uczestnikom wiedzę i umiejętności w zakresie podstawowych technik AI. Szkolenia te zawierają również praktyczne ćwiczenia oraz studia przypadków, aby umożliwić uczestnikom zastosowanie zdobytej wiedzy w realnych scenariuszach.

Akademia Automatyzacji

Akademia Automatyzacji to kurs przeznaczony dla osób, które chcą nauczyć się automatyzowania testów. Harmonogram kursu to 3 miesiące intensywnej nauki, wszystko po to, aby uczestnicy szkolenia mogli rozpocząć pracę jako tester automatyzujący tuż po zakończeniu Akademii Automatyzacji.

Akademia Testowania

Akademia Testowania to szkolenie stworzone dla osób, które chcą rozpocząć pracę jako tester oprogramowania. Warsztaty są prowadzone przez akredytowanych trenerów, którzy od wielu lat związani są z testowaniem oprogramowania. Swoją wiedzę i doświadczenie przekazują kurstantom w sposób uporządkowany i zrozumiały, z uwzględnieniem nowości i trendów panujących w świecie IT.

Certyfikaty

Certyfikowane szkolenia to sposób na zapoznanie się z nowymi pojęciami oraz potwierdzenie ich znajomości międzynarodowymi certyfikatami, które są uznawane przez wszystkie firmy z branży IT. Jest to wspaniały sposób na wyróżnienie się na rynku pracy i zdobycie pracy w wielu korporacjach związanych z nowymi technologiami.

Dla Testerów

Podnoszenie kompetencji i bycie na bieżąco z nowymi rozwiązaniami jest wpisane w zawód testera. Dzięki nauce nowych narzędzi oraz zgłębianiu tajników kolejnych obszarów z dziedziny testowania oprogramowania, uczestnik szkoleń może usprawnić swoje codzienne działania, a także poszerzyć horyzonty. Dzięki temu CV staje się coraz bardziej atrakcyjne, a praca ciekawsza i przyjemniejsza.

Zarządzanie Projektami

W dobie mnogości projektów i zadań szczególnie istotne jest sprawne koordynowanie czynności i organizacja pracy. Pozwala to nie tylko dowozić podejmowane tematy na czas, ale również optymalizować pracę oraz dbać o jakość dostarczanych rozwiązań. Na przeciw wyzwaniom z tym związanym wychodzą metodyki zwinne, które szczególnie w branży IT pozwalają maksymalizować uzyskiwane w pracy zespołowej efekty i osiągać założone cele.

Amazon Web Services (AWS)

Oferujemy kompleksowe szkolenia z Amazon Web Services (AWS) dla osób o różnych poziomach doświadczenia. Nasi certyfikowani trenerzy zapewniają praktyczną wiedzę na temat architektury chmury, bezpieczeństwa, administracji i specjalistycznych usług AWS.

Sprawdź czy testowanie oprogramowania jest dla Ciebie

 

Wypełnij darmowy test predyspozycji