Dynamiczny rozwój technologii stawia dzieciom i młodzieży coraz wyższe wymagania edukacyjne. Tradycyjne zawody stopniowo ustępują miejsca nowym, opartym m.in. o sztuczną inteligencję i programowanie.


Istnieje jednak wiele sposobów na to, by młodzi przygotowali się do tych wyzwań. I bynajmniej nie muszą wiązać się one z nudą. Wręcz przeciwnie. Współczesny rynek szkoleń bierze coraz częściej bierze pod uwagę potrzeby najmłodszych. 


Nauka programowania w środowisku gier takich jak Minecraft czy Roblox, zajęcia z AI, cyberbezpieczeństwa oraz grafiki komputerowej w sposób zrozumiały i atrakcyjny prezentują umiejętności, które będą kluczowe w przyszłości.


Generacja.it, platforma szkoleniowa skierowana do dzieci i młodzieży, wyróżnia się ofertą kursów, które nie tylko wprowadzają w świat technologii, ale także rozwijają umiejętności rozwiązywania problemów oraz miękkie kompetencje.
W najnowszym odcinku TestujTalks, Piotr Krzosa rozmawia z ekspertami  generacji.it, Pauliną Eckert i Danielem Maczurkiem, na temat roli edukacji młodych w świecie cyfryzacji i rozwijającej się branży IT.


Posłuchaj jeśli:

  • Ciekawi Cię, na jaki rynek pracy wchodzić będzie Twoje dziecko za kilka lat, 
  • Jakie umiejętności będą na nim pożądane, 
  • Jak wygląda oferta szkoleń umiejętności IT, 
  • Co daje nauka programowania w Pythonie od najmłodszych lat.


Zachęcamy!

SŁUCHAJ