Interesuje Cię kariera w IT? Myślisz o przebranżowieniu albo o następnym kroku na technicznej ścieżce? To z myślą o Tobie przygotowaliśmy nowy program szkoleniowy Akademia Testowania oraz poświęconego mu e-booka!

Testuj.pl niezmiennie kieruje swoją ofertę do osób na różnym poziomie zaawansowania, które łączy zainteresowanie testowaniem oprogramowania i chęć zdobycia praktycznych umiejętności w tym zakresie. Od lat, prócz szkoleń, uczestniczymy w branżowych wydarzeniach, publikujemy artykuły na blogu, a także wydajemy specjalne publikacje poświęcone zagadnieniu testowania i tematom pokrewnym.

E-book “Droga do IT. Certyfikat ISTQBⓇ na wyciągnięcie ręki”

Najświeższą z tych publikacji jest wydany właśnie przez nas e-book o zawodzie testera oprogramowania. Nowy e-book Testuj.pl to kompendium informacji dla każdego, kto zamierza zrobić pierwsze kroki w kierunku zdobycia kompetencji testerskich i wejść do branży IT.


Kliknij poniżej i pobierz PDF

pobierz e-book

 

Piszemy w nim o obowiązkach testera oprogramowania i o możliwych ścieżkach rozwoju, jakie może wybrać osoba zajmująca się testowaniem. Przybliżamy uznawaną na całym świecie certyfikację ISTQBⓇ - najpopularniejszy standard w zawodzie testerki lub testera, najpopularniejsze narzędzia pracy, a także przydatne umiejętności.

Nowy zakres kursu Akademia Testowania

E-book szczegółowo przybliża też ofertę Akademii Testowania, a zatem m.in. praktyczny kurs testowania, przygotowanie do egzaminu ISTQBⓇ CTFL oraz płatny staż w TestArmy Group. Znajdziesz tam również informacje, o tym co nowego pojawiło się w zakresie kursu, a jest to m.in.:

  • wstęp do automatyzacji testów (6 h)
  • szkolenie z zakresu HR (30 lekcji video)
  • nauka języka angielskiego (dostęp do platformy Prolang)
  • dostęp do aplikacji IT Dojo.

Dowiesz się, w jakich wariantach czasowych dostępne są zajęcia, i jak korzystnie je finansować.

Akademia Testowania to kurs skrojony na Twoją miarę - dostosujemy się do Twojego czasu i potrzeb. Zobacz stronę szkolenia!

SPRAWDŹ KURS