Jesteśmy
częścią

Łukasz Zajączkowski

QA Engineer

Specjalizacja

Certyfikaty

ISTQB® CT Foundation Level

ISTQB® Agile Tester
 

Zaczynałem od Akademii Testowania

Ze światem IT oraz testowania związany jestem od około 4 lat. Pomimo krótkiego stażu, stawiam na bardzo intensywny rozwój, dzięki czemu, w mojej ocenie, już teraz udało mi się zajść bardzo daleko. Swoją przygodę z testowaniem zacząłem od udziału w Akademii Testowania w Testuj.pl

W testowaniu najbardziej pasjonuje mnie pisanie testów automatycznych dla Frontendu, jak i dla Backendu. Ostatnio, bardzo mnie również pochłonął temat testowania aplikacji webowych pod kątem bezpieczeństwa.

Moją drugą największą pasją jest pomaganie innym ludziom w procesie przebranżowienia. Staram się wykorzystywać swoje osobiste doświadczenie, przekazując je na kursach i szkoleniach. Jestem akredytowanym trenerem w zakresie ISTQB CTFL oraz ISTQB Agile Tester.  Prowadzę również warsztaty testowania manualnego oraz testowania Rest API.

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem oraz ojcem. Lubię spędzać czas z rodziną oraz na świeżym powietrzu. Poza tym, czytam dużo literatury branżowej i wciąż intensywnie się rozwijam, biorąc udział w różnych szkoleniach, głównie z zakresu rozwijania umiejętności trenerskich, automatyzacji testów i bezpieczeństwa.