Jesteśmy
częścią

Weronika Kędzierska

Innovation Consultant Agile Coach Advanced Facylitator

Specjalizacja

Certyfikaty

AgilePM Foundation
AgilePMPractitioner
Facylitation Foundation
AgilePM Agile Project Management Practitioner Examination
AgilePM Agile Project Management Foundation Examination
AfT Coaching Program
Prince2 Foundation
Profesional Scrum Master I
 

Ekspertka która pomaga rozwijać współpracę, generować pomysły i innowację.

Jest certyfikowanym Facylitatorem (Advanced ILM według metodyki Process Iceberg®), Trenerem Biznesu (Grupa Set), Coachem (Leadership Coaching School) i Scrum Masterem (Professional Scrum Master).  Absolwentka Zdrowia Publicznego CM UJ, Executive Leadership Studies na WSB oraz Master Class of Management i User Experience/Product Design na SWPS.

W swojej pracy łączy agile, facylitację i UX, czyli najlepsze metody holistycznej współpracy w rozwoju produktu, a tym samym rozwoju organizacji. Wszystko po to, aby budować nie tylko niesamowite zespoły, ale też wspierać organizację w zorientowaniu na potrzeby klienta i wyprzedzać konkurencję.

Prowadzi wyjątkowe warsztaty dla zespołów, grup współpracujących razem i projektów. Ułatwia skupienie uwagi, budowanie dużego obrazu, wdrożenie wygenerowanych pomysłów oraz zwiększenie zaangażowania i współpracy w ramach grupy.

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu rozwoju efektywnych zespołów, tworzeniu produktów, twórczym rozwiązywaniu problemów, Design Sprint, wspieraniu organizacyjnej innowacyjności oraz rozwijaniu kompetencji liderskich/ facylitacyjnych pracy z grupami. Namiętnie wykorzystuje wizualne narzędzia, nie tylko w trakcie spotkań i szkoleń.