Jesteśmy patronem medialnym branżowego wydarzenia "Automatyzacja Testowania w praktyce"

Obecnie możemy zaobserwować z rosnące zainteresowaniem automatyzacją testów. W ostatnich latach świat stał się jeszcze bardziej cyfrowy, wiele usług przeniosło się do internetu, rozkwita też rynek e-commerce. To sprawia, że powstają nowe aplikacje i produkty cyfrowe, które trzeba szybko i efektywnie pokryć testami.

"Automatyzacja Testowania w praktyce" to dwudniowe wydarzenie online, skierowane do osób związanych z obszarem testowania i zapewnienia jakości oprogramowania, w całości poświęcone automatyzacji testowania. 

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli zdobyć dawkę praktycznej wiedzy, która zostanie im przekazana w formie case studies, live coding, a także warsztatów. Automatyzacja Testowania powstała, aby doświadczeni praktycy mogli przekazać swoją wiedzę i doświadczenie innym praktykom testów automatycznych. W ten sposób możliwe jest krzewienie najlepszych praktyk w tym obszarze, a także dzielenie się wnioskami wyciągniętymi z wyzwań zawodowych. 

Praktycy praktykom to idea, które znajduje urzeczywistnienie, gdy spojrzymy na listę prelegentów. Wśród nich nie brakuje znanych twarzy i silnych głosów w branży. 

Podczas "Automatyzacji Testowania w praktyce" prelekcje prowadzić będą znani i cenieni eksperci w środowisku: Michał Ślęzak, Jacek Milewski, Kamil Frankowicz, Ewa Marchewka, Dawid Pacia, Natalia Pawlak, Maciej Wyrodek, Maciej Kusz, Adam Stasiak, Tomasz Stelmach, Grzegorz Witek. 

Testuj.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia. Wśród prelegentów są nasi obecni i byli współpracownicy, dlatego jesteśmy pewni wysokiego poziomu merytorycznego tego wydarzenia. 

Dla naszej społeczności przygotowaliśmy specjalny kod promocyjny. Na hasło „Testuj.pl15” wpisane podczas rejestracji otrzymasz 15% zniżki. 

"Automatyzacja Testowania w praktyce" składa się z dwóch niezależnych części:
- konferencji, w programie której znajdą się ciekawe i praktyczne case studies oraz live coding (26 maja 2022),
- dedykowanych warsztatów, w ramach których uczestnicy będą mieli okazję pogłębienia wiedzy pod okiem ekspertów (27 maja 2022).

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Strona wydarzenia: https://atwpraktyce.pl/
Rejestracja: https://atwpraktyce.pl/zapisz/