Ostatni rok to kilka zmian w zakresie naszej oferty. Obecnie jako priorytet stawiamy sobie oferować Wam szkolenia, które odpowiadają na aktualne potrzeby rynku, co prowadzi również do zmian w zakresie cen.
 

W ostatnim roku wprowadziliśmy kilka zmian w zakresie oferty testuj.pl. W naszym portfolio pojawiły się nowe szkolenia, a do naszego zespołu dołączyły kolejne osoby odpowiedzialne za wkład merytoryczny.

Jednym z naszych celów, jakie realizowaliśmy w 2021 roku było wsłuchanie się w Wasze opinie i udoskonalenie naszych produktów. W wyniku tego procesu nasze szkolenia zostały wzbogacone o:

W tym roku planujemy kolejne działania, które mają na celu udoskonalić naszą ofertę tak, aby jak najlepiej wpasować się w Wasze potrzeby. Z własnego doświadczenia wiemy, że rynek IT dynamicznie się zmienia, dlatego inwestujemy w rozwój naszych produktów. Zwiększamy również liczbę osób, z którymi współpracujemy w zakresie realizacji szkoleń.

Obecnie współpracujemy z ponad 30 trenerami i ekspertami w branży, którzy mają realny wpływ na jakość naszych szkoleń.

Jednym ze szkoleń, które obecnie udoskonalamy jest Bootcamp Automatyzacji. To intensywny 3 - miesięczny kurs, który pomoże Ci rozwinąć się w obszarze automatyzacji testów. Podczas tego szkolenia poznasz podstawy programowania języka JAVA i najpopularniejszy framework do testów automatycznych Selenium WebDriver. Nauczysz się również wszystkich niezbędnych komend potrzebnych do tworzenia testów automatycznych i sprawdzonych narzędzi takich jak: GIT, TestNG, Maven, IntelliJ, Allure. Obecnie rozszerzamy dotychczasowy zakres szkolenia o naukę kilku dodatkowych narzędzi:

  • GIT w wersji dla zaawansowanych,
  • Jenkins
  • SQL

Udoskonalone szkolenie pojawi się również pod nową nazwą - Akademia Automatyzacji Testów.

Coraz wyższa liczba szkoleń oraz rosnące wyzwania, które stawiamy sobie za cel sprawia, że rosną nasze koszty związane z ich realizacją. Jak wiele firm w Polsce, obecnie stoimy również przed wyzwaniem rosnącej inflacji.

Zależy nam, aby poinformować o zmianie cen tak szybko jak tylko jest to możliwe. To ostatnia chwila, by zapisać się na szkolenie w starej cenie.

Najbliższe terminy szkoleń sprawdzisz tutaj: https://testuj.pl/kalendarz

 

Zmiana cen szkoleń od 1 marca 2022

Oto, jak zmienią się ceny poszczególnych szkoleń.

Akademia Testowania

  • Pakiet 1. Praktyka: z 2600 zł na 2899 zł
  • Pakiet 2. Doświadczenie: z 3999 zł na 4599 zł
  • Pakiet 3. Ekspert: z 5499 zł na 6499 zł

Szkolenie z egzaminem ISTQB FL z 2200 zł na 2600 zł

Szkolenie SQL z 1200 zł na 1400 zł

Automatyzacja testów w Cypress z 1900 zł na 2200 zł

Akademia Automatyzacji Testów

  • Pakiet 1. Praktyka: 6399 zł
  • Pakiet 2. Doświadczenie: 7399 zł
  • Pakiet 3. Ekspert: 7999 zł

Ważne!

Jeżeli jesteś już po zakupie naszego szkolenia i spłacasz raty Santander, to ta zmiana Cię nie obejmuje - spłacasz szkolenie po starej cenie.