Miło nam ogłosić, że TestArmy Group, której częścią jest testuj.pl przeszło rebranding. Od dziś marka TestArmy będzie reprezentowana przez nowe barwy i logo. Zmiany są również widoczne na stronie internetowej, ewoluowały cele strategiczne spółki, a także sposób komunikacji.

Dlaczego się zmieniamy?

Świat IT dynamicznie się rozwija. Współpraca z największymi podmiotami w branży wymaga wsłuchiwania się w potrzeby rynku oraz podążania za trendami. W TestArmy bardzo dobrze to rozumiemy, dlatego nasza marka stale ewoluuje. Od jakiegoś czasu czuliśmy, że obecny wizerunek nie oddaje w pełni naszej tożsamości, dlatego podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu zmian. Transformacji uległy nasze barwy oraz cele biznesowe, niezmienne pozostają nasze wartości – nadal będziemy:

- dbać najwyższe standardy usług testowania produktów cyfrowych i cyberbezpieczeństwa, 
- wspierać klientów na każdym etapie rozwoju projektu, 
- tworzyć przyjazne środowisko dla rozwoju pracowników. 
edukować i rozwijać środowisko testerskie w Polsce

To ważny kamień milowy w rozwoju firmy. Wierzymy, że dzięki zmianom będziemy mogli jeszcze skuteczniej realizować swoje zadania.

Jaką rolę pełni testuj.pl w TestArmy Group?

Testuj.pl to marka, pod której szyldem prowadzimy usługi szkoleniowe. Nasza firma rozpoczęła swoją działalność właśnie realizując szkolenia. Z biegiem czasu zauważono, że rośnie zapotrzebowanie na usługi testowania oprogramowania. W odpowiedzi na docierające do nas sygnały - stworzyliśmy spółkę TestArmy Group, która przejęła tą część działalności. Dział szkoleń stanowi ważny element spółki, który  stworzył podwaliny dla obecnego wymiaru realizowanych przez nas usług. Fundamentalnym założeniem Testuj.pl jest umożliwienie edukacji ludzi z różnych środowisk w zakresie testowania oprogramowania. I tak jest po dziś dzień.

Testuj.pl jako jeden z liderów na rynku szkoleń IT jest współodpowiedzialny za proces rozwoju talentów, wzmacnianie kompetencji i przepływ wiedzy wewnątrz TestArmy Group. Nadal będziemy dbać o to, aby pracownicy zatrudnieni w organizacji mogli wybierać te ścieżki rozwoju, które dają im możliwość spełnienia zawodowego i satysfakcji z podejmowanych wyzwań.

Jesteśmy przekonani, że budowanie efektywnych relacji biznesowych nie jest możliwe bez zgranego zespołu, który rozwija się wraz z firmą. Dlatego jako testuj.pl będziemy dbać o to, aby osoby zatrudnione w TestArmy Group mogły doskonalić warsztat swoich umiejętności. 

Podczas organizowanych szkoleń zewnętrznych aktywnie poszukujemy nowych pracowników dla TestArmy. Dbamy o to, aby rekrutować najzdolniejszych kursantów umożliwiając im pracę w grupie TestArmy lub u naszych partnerów biznesowych. To realna wartość dla uczestników, która sprzyja rozwojowi branży testowania oprogramowania, a także zaspokaja potrzeby na rynku pracy. 

W jaki sposób szukamy nowych talentów?


Obserwujemy uczestników podczas szkolenia, zwracamy uwagę na zaangażowanie i umiejętność logicznego myślenia. W swoich szeregach mamy wielu pracowników, którzy dołączyli do zespołu TestArmy zaczynając właśnie od udziału w szkoleniu. Najczęściej były to osoby o odmiennym wykształceniu, często niepowiązanym z IT, m.in. prawnik czy weterynarz, które wyróżniały się na tle pozostałych osób biorących udział.

Poznaj historię Piotra - jednego z uczestników Akademii Testowania, który po szkoleniu zasilił szeregi TestArmy.

 

Co zmieni się w testuj.pl?

Po rebrandingu obie marki będą ze sobą ściśle współpracowały, korzystając ze swojego doświadczenia biznesowego. W ten sposób klienci TestArmy Group będą mogli skorzystać z kompleksowego doradztwa na każdym etapie projektu, a także możliwość edukowania swoich pracowników pod okiem akredytowanych trenerów.

Chcemy odpowiedzieć na potrzeby klientów biznesowych, dlatego w naszej ofercie pojawią się dedykowane usługi i szkolenia dla firm. Naszym celem jest dotarcie do szerokiego grona przedsiębiorców, edukując i doradzając w obszarach dotyczących cyberbezpieczeństwa.

Wierzymy, że doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, które zdobyliśmy przez ostatnie lata obecności na rynku pozwoli na przekazanie kluczowych kompetencji zespołom testerskim naszych klientów. W ten sposób możemy aktywnie kształtować środowisko testerskie w Polsce, dzieląc się najlepszymi praktykami testowania oprogramowania.

O reszcie zmian - o naszej misji, celach biznesowych, a także strategii rozwoju możesz przeczytać w poniższym artykule.

Bez-tytułu.png