Rok 2022 pokazał, jak istotna dla bezpieczeństwa świata jest cyberprzestrzeń. Bezpieczeństwo krytycznej infrastruktury i oprogramowania przetwarzającego wrażliwe dane stało się jednym z największych priorytetów we wszystkich sektorach gospodarki.

Wydarzenia promujące ideę cyberbezpieczeństwa są dziś szczególnie potrzebne, miejsca, gdzie można wymienić się wiedzą, nabrać nowych doświadczeń, a także rywalizować w oparciu o najlepsze praktyki bezpieczeństwa.

HackYeah zrzesza specjalistów pracujących w wielu technologiach, znających różne języki programowania, a także entuzjastów nieszablonowych rozwiązań, aktywistów społecznych i ludzi sztuki.
Celem wydarzenia jest poszukiwanie rozwiązań, które odmienią codzienność zwykłych ludzi. HackYeach zamienia kreatywne rozwiązania w konkretne działania i faktyczne zmiany. Razem wykorzystujemy siłę naszych umysłów i najnowsze technologie do osiągania wyznaczonych celów.

HackYeah 2022 wspierany przez GovTech to ósma edycja największego stacjonarnego hackathonu w Europie. Hackathon. Odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie, w dniach 19-20 listopada 2022. Uczestnicy będą mieli 24 godziny na stworzenie rozwiązania dla wybranego przez siebie zadania.
Na laureatów czeka pula nagród, która przekroczyła już 250 000 PLN. Dochód z biletów zostanie przekazany fundacji Hakersi, która wspiera rozwój technologiczny dzieci wykluczonych cyfrowo.

Wszelkie nowości dotyczące hackathonu są na bieżąco publikowane na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych:

WWW: https://hackyeah.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/HackYeahPL/

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!